CO TO JEST REKLAMA UKIERUNKOWANA FACEBOOK ADS?

DZISIAJ OPOWIEM WAM O REKLAMIE UKIERUNKOWANEJ, CO TO JEST I PO CO?
???? Każdy z nas ma profil na Facebooku oraz Instagramie. Statystycznie człowiek spędza 7 godzin dziennie w internecie, około 2-3 godziny w mediach społecznościowych, @photograph.karina i @ladydi_beauty_ nawet 8 na Instagramie.
Stworzenie coś takiego jak reklama ukierunkowana było genialnym pomysłem. Już mówię czemu

Reklama ukierunkowana to narzędzie Facebooka które może uruchomić dowolna osoba, która ma profil na Facebooku, żeby wypromować to co potrzebuje.

To narzędzie ma w sobie specjalny algorytm, który działa na pewnych zasadach oraz ma możliwość uczenia się. Możesz ukierunkować reklamę po zainteresowaniach, wieku, lokalizacji, danych demograficznych i tak dalej.

Głównie twoje banery reklamowe pokazują się na Facebooku oraz Instagramie gdzie ludzie spędzają najwięcej czasu.
Najważniejszy cel – stworzyć reklamowy “message” dla docelowych odbiorców i zwiększyć jego efektywność. Dzięki temu, nasz produkt jest zauważony bezpośrednio przez osoby, które z największym prawdopodobieństwem go kupią!
Oczywiście, to narzędzie nie jest proste do użytku, ma swoje reguły ale jest bardzo efektywne w dzisiejszych czasach. Ponieważ ze jakikolwiek biznes który chce się rozwijać musi być w internecie, czyli każdy ⭐Podsumowując:

Żeby uruchomić reklamę

▪️Wejdź na Ads Menedżer
▪️Utwórz reklamę
▪️Ustaw Budżet, szczegółowe targetowanie, wiek, płeć i tak dalej
▪️Stwórz baner reklamowy
▪️Wrzuć link który prowadzi tam gdzie chcesz żeby trafili twoi odbiorcy po kliknięciu na reklamę
▪️Kliknij “opublikuj”.
Gotowe, reklama działa
Powiedz czy się udało☺