MONETYZACJA WIEDZY EKSPERCKIEJ

JAK ZARABIAĆ NA WIEDZY?
LUDZIE MAJĄ TENDENCJĘ
Ludzie mają tendencję do dewaluowania swoich umiejętności i zdolności. To jest zawsze smutne, bo nie robi się nic dobrego dla ludzi i samemu nic się nie zyskuje.

Jak wiele pięknych zdjęć nie zostało zrobionych. Ile wspaniałych ciast nie zostaje upieczonych i zjedzonych, ponieważ ludzie dewaluują swoje umiejętności. A co najważniejsze, ile pieniędzy tracą ci ludzie.

Jest jeszcze jeden format ograniczeń w tym temacie. Kiedy człowiek wiąże się z jedną konkretną sferą i nawet nie myśli o tym, że MOŻE robić coś innego. Jak pieczątka w dokumencie: dziedzina pracy: księgowy. To wszystko. Boże broń, żeby nie próbowała swoich sił w czymś innym. Nie wolno jej.
DLACZEGO NIE SPRÓBOWAĆ?
Dlaczego nie spróbować swoich sił w pokrewnym temacie? Dlaczego Maroussa nie może zostać astrologiem, bajkopisarzem, psychologiem, skoro ją tam ciągnie? Kto ją powstrzyma? Dlaczego nie może łączyć jednej rzeczy z drugą, dopóki nie stanie się w czymś lepsza?

Ponieważ, ponieważ.
Czytaj dalej
Zdradzę Ci wielką tajemnicę.


A sekret jest taki:
Nie musisz mieć trzech dyplomów uniwersyteckich i 10 lat doświadczenia w marketingu, aby rozpocząć pracę w marketingu.

Jeśli możesz być przydatny w czymś, bez oszukiwania, i ktoś jest gotów za to zapłacić, to śmiało, zrób to. Pracuj.
(I nie mówię tu o obszarach, gdzie potrzebna jest specjalna licencja)

Kto jest gotów zapłacić za oglądanie filmów, które uwielbiam?

Krytycy filmowi, scenarzyści, asystenci reżysera – Jest cała masa świetnie płatnych zawodów w tej branży.
Nie jesteś gotowy, aby pracować dla kogoś? Cóż, Sfilmowani pracują dla siebie, kręcą swoje recenzje i świetnie utrzymują się z miłości do kina.

A dla tych, którzy chcą znaleźć i monetyzować swoje talenty, doświadczenie i wiedzę, nasz kurs na temat ustawiania ukierunkowanej reklamy na facebooku i instagramie już wkrótce.

Bądźcie na bieżąco z kolejnymi widomościami.

Udostępnij ten artykuł, jeśli doczytałeś do końca. Dbaj o siebie i swoich bliskich.